O blogach i autorce

Dlaczego blog książkowy?
Recenzje książkowe pisałam już od dłuższego czasu w notesach - początkowo bardziej w celu spisania wszystkich powieści, które czytałam. Ot, tak z ciekawości, ale potem się to rozwinęło. Zaczęłam skrobać długie wywody co mi się podobało, a co nie. Jednak wciąż pisałam dla siebie i nie chciałam tego nigdzie publikować.
W gimnazjum strasznie się wkręciłam w ten internetowo-książkowy świat i w końcu postanowiłam dzielić się swoimi opiniami oraz dyskutować z innymi książkoholikami :).

Kim jest Aredhel?
Aredhel ma naście lat i jest zakochana we "Władcy Pierścieni" (powieść często nazywa pieszczotliwie "władcami" :). Od najmłodszych lat jest uzależniona od LotRa Jacksona i zakochana w Aragornie oraz Kenobim. Posiada sporą gromadkę fikcyjnych mężów. Jest Krukonką i nieco melancholijnym elfem, który nie odpłynął na Zachód.
Czyta i uwielbia baśniowe fantasy. Nie znosi ckliwych romansów oraz infantylności. Do ulubionych serii może zaliczyć Pottera, "Eragona", "Zwiadowców", "Percy'ego Jacksona...", "Igrzyska śmierci" i wieeele innych.
Jest wzrokowcem, wzorowym introwertykiem i ma małego kręćka na punkcie organizacji ;).
Co jeszcze?
 1. Ogląda Sherlocka BBC, Doctora Who, MLP FiM oraz Supernatural (ktoś z #SPNFamily :D?).
 2. Pomimo lekkiej niechęci do sci-fi, uwielbia Gwiezdne Wojny.
 3. Jak na mola przystało, woli kupić nową książkę niż kolejną bluzkę. No chyba że bluzka jest fandomowa, wtedy inna sprawa :>.
 4. Lubi wszelkiego rodzaju mazidła do ust :).
 5. Jej ulubionym kolorem jest miętowy.
 6. Upija się sokiem pomarańczowym i herbatą.
 7. Gromadzi notesy we wszelkiej formie.
 8. Lubi rysować, nawet by powiedziała że coś jej czasem mi wychodzi.
 9. Kocha spać.
 10. W pewnych sprawach bywa niecierpliwa i chce robić już, teraz, zaraz!
 11. Ręczne pisanie sprawia jej przyjemność :).
 12. Wącha książki, bardzo lubi zapach burzy ♥. 
 13. Uwielbia robić zakupy w sklepach papierniczych.

2 komentarze:

 1. Także lubię kupować w sklepach papierniczych. Kiedyś rysowałam, ale jakoś porzuciłam to hobby, bo stwierdziłam, że nie mam cierpliwości :)
  Także lubię MLP :D Poza tym uwielbiam Supernatural, ale dopiero zaczynam oglądanie, jestem na końcu sezonu pierwszego. Doctor Who- kiedyś widziałam parę odcinków i bardzo polubiłam ten serial, ale potem jakoś nie obejrzałam więcej, chociaż planuję to zmienić :) Liceum pożera czas wolny :c
  Również lubię pisać ręcznie :D Jestem w tej kwestii perfekcjonistką ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojejku, jakbym czytała o sobie! Szczególnie punkt czwarty i dwunasty są czymś, za co cała rodzina wzdraga się z zabieraniem mnie gdziekolwiek do sklepu (jeszcze fanatyczne kupowanie książek do tego dochodzi). No i jestem wielbicielką ręcznego pisania, na co dzień pisuję listy. Nie mówiąc już o Supernatural i Sherlocku ♥

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz motywuje, zostaw po sobie ślad :). Możesz też dodać link do swojego bloga, na pewno zajrzę.
Odpowiadam na prawie każdy komentarz, nawet jeśli trochę mi to zajmuje ;).
Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej ^^.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...